СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НАДАЄ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ РОБОТОДАВЦЯМ

Дата: 20.02.2024 15:35

Фото без описуПриймаючи на роботу працівників роботодавці мають можливість повернути частину коштів, витрачених на оплату праці та сплату єдиного внеску.

Види компенсацій, якими можуть скористатися роботодавці:

1.Компенсації за працевлаштування на нові робочі місця

Компенсація за працевлаштування громадян з-поміж зареєстрованих безробітних;

Компенсація за працевлаштування громадян (не обов’язково зареєстрованих безробітних).

2. Компенсації за працевлаштування окремих категорій безробітних

Компенсація у розмірі 50% фактичних витрат на оплату праці за працевлаштування громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць (людей з інвалідністю, учасників бойових дій, кому до настання права на пенсію за віком залишилося не більше 5 років);

Компенсація у розмірі 50% фактичних витрат сплаченого єдиного внеску за працевлаштування громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць і мають додаткові гарантії у працевлаштуванні; понад 6 місяців;

Компенсація у розмірі 50% мінімальної заробітної плати за працевлаштування зареєстрованих безробітних з-поміж молоді.

3.Компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Компенсація за працевлаштування ВПО під час дії воєнного стану (після 24 лютого 2022 року). Заяву можна подати через Дія;

Компенсація за працевлаштування ВПО з поміж зареєстрованих безробітних.

Компенсація за облаштування робочого місця для працевлаштованої людини з інвалідністю.

Заяву можна подати через Дія.

Допомога по частковому безробіттю через зупинення або скорочення виробництва з причин економічного, технологічного характеру, введення надзвичайного або воєнного стану тощо.

Пропонуємо роботодавцям скористатися можливостями компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Хмельницького обласного центру зайнятості, м. Хмельницький, пров. Шевченка, 10, (044) 244 94 27, (093)027-05-11, або до філій Хмельницького ОЦЗ та їх структурних підрозділів.