РАЙОННИЙ ЕТАП ШКІЛЬНИХ ІГОР СЕРЕД УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ"

Дата: 18.02.2024 12:23

Фото без опису16 лютого у Гуменецькій громаді відбувся районний етап Шкільних ігор серед учнів 3-4 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту ''Пліч-о-пліч зі спортом''.

За підсумками змагань у  Cool Games перемогла Рудська гімназія (Смотрицька громада).

У змаганнях з бадмінтону переможцями стали Хировіма Титаренко та Арсен Остафійчук з Нігинської гімназії. У командному заліку перше місце посіла Нігинська гімназія (Гуменецька громада).

У змаганнях з дартсу перемогу вибороли  Олександр Ярмолюк (серед хлопців) з  Гуменецького ліцею (Гуменецька громада) та Анастасія Явдошко (серед дівчат) з  Грушківського ліцею (Староушицька громада). У командному заліку перше місце посів Гуменецький ліцей (Гуменецька громада).

23 лютого у Дунаївцях проходитиме районний етап Шкільних ігор серед учнів 5-6 класів з Cool Cames, доджболу, баскетболу, дартсу, бадмінтону, регбі.