КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ, РАЙОНІВ ТА ГРОМАД ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РЕГІОНУ

Дата: 15.02.2024 16:19

Фото без опису14 лютого перший заступник начальника Кам'янець-Подільської районної військової адміністрації Петро Мосендз взяв участь в онлайн нараді під головуванням першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна.

Під час наради обговорювалися питання, які стосуються життєдіяльності області. Говорили про роботу військово-лікарської комісії, комплектування зенітного-кулеметного батальйону, створення автоматизованої системи оповіщення в громадах, роботу відділів архітектури та містобудування, утримання автомобільних доріг, пасажирські перевезення та надання якісних послуг, проєкт «Створення малих групових будинків», патронатні сім’ї, підтримку ветеранів та членів їх родин.

Учасники засідання поділилися своїм баченням згаданих вище проблем, розповіли про те, яка робота проводиться в районах і громадах області з даних питань, обмінялися напрацюваннями й досвідом.