Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація

ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДОНЬКУ ГЕРОЯ-ЗАХИСНИКА ДЕНИСА ДОРОФЄЄВА

Дата: 09.02.2024 13:16
Кількість переглядів: 47

2 лютого день народження відзначила Ангеліна Дорофєєва, донька Героя, молодшого сержанта Дениса Дорофєєва, який 24 січня загинув внаслідок ворожого обстрілу на Донеччині.

Друзі та близькі до сім’ї Дорофєєвих люди з повагою й вдячністю згадують Дениса, як людину з великої літери, справжнього Героя і Захисника України, який з перших днів збройного конфлікту пішов захищати Україну, рідне місто, свою донечку Ангеліну та дружину Ольгу.

У цей важкий для сім’ї Дорофєєвих час надзвичайно важливо бути поруч, підтримати їх у важкому горі та забезпечити всебічну підтримку і супровід родини. Саме тому 7 лютого за дорученням начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації  Олександра Анур’єва  у ветеранському хабі привітали доньку загиблого Героя. Подарунок Ангеліні вручили  начальник відділу з питань ветеранської політики Наталія Похольчук разом з волонтером ветеранського хабу Інгою Потаповою.  Під час зустрічі також  обговорили першочергові потреби сім’ї, проблемні питання та шляхи їх вирішення.