НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ АДМІНІСТРАЦІЇ НАТАЛІЯ ПОХОЛЬЧУК І ВОЛОНТЕРКА ВЕТЕРАНСЬКОГО ХАБУ ІНГА ПОТАПОВА ВІДВІДАЛИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ У ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Дата: 09.02.2024 12:50

Фото без описуВідвідування військовослужбовців у лікувальних закладах є важливою складовою процесу їхнього одужання та моральної підтримки під час складного періоду лікування й реабілітації.

Саме тому за дорученням начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації  Олександра Анур’єва протягом тижня начальник відділу з питань ветеранської політики адміністрації Наталія Похольчук і волонтер ветеранського хабу Інга Потапова відвідували наших захисників у медичних закладах. Передали воїнам засоби гігієни, продуктові набори, побажали скорішого одужання, висловили подяку, підтримку та повагу.

Крім того, такі відвідування дали військовим можливість обговорити проблеми, звернутися за юридичної допомогою, психологічною підтримкою, вирішити інші нагальні питання.