АНАЛІЗ РИНКУ ПРАЦІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЗА СІЧЕНЬ

Дата: 07.02.2024 17:22

Фото без описуСтаном на 1 лютого 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,9 тисяч осіб, в тому числі  175 учасників бойових дій,  296 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Серед безробітних:

- 76,5% - жінки;

- 47,6% - мешканці сільської місцевості;

- 22,3% - молодь віком до 35 років.

У січні 2024 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 12,7 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформував 781 роботодавець. В базі даних  налічувалось 2,5  тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці становив  12 122 гривні на одну вакансію.

Понад 50% вакансій припадають на робітничі професії. Найбільший попит на працівників спостерігається в переробній промисловості, оптовій та роздрібній торгівлі, сільському виробництві. Затребуваними  залишаються професії: лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів,  продавців продовольчих товарів, листонош, операторів поштового зв’язку,  продавців-консультантів, кухарів, інспекторів пенітенціарної системи, бухгалтерів, економістів, інженерів. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій, а саме: підсобних робітниках, охоронниках, двірниках, вантажниках.

- Працевлаштовано 555 осіб;

- Залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 141 особу;

- Пройшли професійне навчання 76 осіб;

- Отримали ваучер на навчання 58 громадян.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

(044) 244 94 27, khm-ocz@kmocz.gov.ua.