ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЮ РАЙОННОЮ ВІЙСЬКОВОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ ТА ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ПСИХОЛОГІВ"

Дата: 07.02.2024 17:09

Фото без опису5 лютого відбулося підписання Меморандуму про співпрацю і взаємодію між Кам’янець-Подільською районною військовою  адміністрацією і Громадською організацією «Українська асоціація сімейних психологів».

Районну військову адміністрацію на зустрічі представляли заступник начальника районної військової адміністрації Юрій Завальнюк і начальник відділу з питань ветеранської політики Наталія Похольчук.

У рамках партнерського співробітництва домовилися про співпрацю у напрямку соціальної та психологічної підтримки ветеранів, ветеранок, членів їх сімей, сімей загиблих (зниклих безвісти).

У найближчих планах:

- надання соціального супроводу та психологічної підтримки;

- створення груп взаємо допомоги та підтримки;

- організація та проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів.

Підписання меморандуму стане відправною точкою для знаходження нових можливостей та реалізації плідних взаємних проектів та заходів.