ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ТА АНАЛІЗ РОБОТИ ЗА 2023 РІК: РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Дата: 06.02.2024 09:39

Фото без описуВідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» (зі змінами) виконавчі органи сільських, селищних та міських рад один раз на півріччя мають звітувати перед місцевими адміністраціями щодо виконання делегованих повноважень.

Щоб підбити підсумки 2023 року стосовно проведення відповідної роботи та проаналізувати стан виконання делегованих повноважень органами місцевого самоврядування району, 5 лютого 2024 року під керівництвом першого заступника начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Петра Мосендза і заступника начальника районної військової адміністрації Юрія Завальнюка було проведено робочу нараду з головами міських, селищних та сільських рад і керівниками відповідних структурних підрозділів адміністрації.

Фото без описуВ ході наради представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування обговорили виконання делегованих повноважень у сферах соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку; бюджету, фінансів і цін; управління комунальною власністю; будівництва; житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку; освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту; регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; соціального захисту населення; в галузі оборонної роботи; щодо організації та забезпечення цивільного захисту, а також законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Під час обговорення особливий наголос було зроблено на важливості дієвої співпраці між районною військовою адміністрацією та органами місцевого самоврядування й необхідності чіткого дотримання вимог законодавства в сфері здійснення делегованих повноважень. Адже лише консолідація зусиль всіх суб’єктів впровадження державної політики на місцях дасть бажаний результат — розвиток громад і територій та благополуччя їх мешканців.