ПРИЗНАЧЕНО АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ЄДИНОГО МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАКУПНЯНСЬКИЙ КАР’ЄР"

Дата: 05.02.2024 16:29

Фото без описуРегіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” призначено електронний аукціон з продажу об'єкта малої приватизації державної власності – єдиного майнового комплексу державного підприємства «Закупнянський кар’єр», код за ЄДРПОУ 00373735, розташованого за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт Закупне, вул. Центральна, 1е.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області. Адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел.(0382) 72-09-45.

Інформація щодо об’єктів приватизації розміщена на сайті privatization.gov.ua