ЦИФРОВА ПЛАТФОРМА БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ

Дата: 02.01.2024 14:35

Фото без описуПредставництво Датської ради у справах біженців в Україні в рамках діяльності міжнародної організації DRC розробило цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб, щоб вони змогли використовувати цифрову платформу та звертатися за допомогою до висококваліфікованих юристів.

Посилання на цифрову платформу – https://edopomoha.org/home

У сучасному світі доступ до якісної юридичної допомоги – це не просто можливість, а, безперечно, право кожного.

Edopomoha.org – це інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання. Цифрова платформа пропонує повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно.

Що саме Ви зможете знайти на платформі:
1. Відповіді на Юридичні Питання: Знайомтеся з роз’ясненнями та отримуйте чіткі відповіді на ваші правові питання.
2. Аналітичні Матеріали: Цікаві та зрозумілі статті, які розкривають складні юридичні теми.
3. Перелік Юристів: Мережа досвідчених юристів, готових надати вам консультацію безкоштовно.
4. Інформаційні Матеріали: Новини та інформація про важливі зміни в законодавстві.
Процес отримання консультації на платформі – це швидко та легко. Зареєструйтеся, оберіть зручний час для консультації, та використовуйте доступний онлайн-чат для взаємодії з вашим юристом.

Edopomoha.org – це не просто платформа, це ініціатива, спрямована на забезпечення ВПО доступом до якісної юридичної допомоги. Розробники платформи впевнені, що, роблячи юридичні послуги доступними для всіх, можна забезпечити справжній рівень справедливості.

Реєструйтеся за посиланням та відкрийте для себе світ безкоштовної юридичної допомоги!