ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ

Дата: 14.12.2023 16:16

Фото без описуЧИ ВРАХОВУВАТИМЕТЬСЯ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ В ДОХІД  БАБУСІ – ПЕНСІОНЕРКИ ПЕНСІЯ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА,  ЯКУ ВОНА ОТРИМУЄ НА ОНУКА 2006 РОКУ НАРОДЖЕННЯ ЯК ОПІКУН,  ЯКЩО ВІН ПРОПИСАНИЙ І ПРОЖИВАЄ ЗА ІНШОЮ АДРЕСОЮ?

Ні. У разі, якщо бабуся-опікун і підопічний онук прописані та проживають за різними адресами, при зверненні бабусі за призначенням житлової субсидії за зареєстрованим / задекларованим місцем проживання, розмір пенсії у зв’язку з втратою годувальника, яку вона отримує на онука, в її сукупний дохід не враховується (пункт 23 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848).