ПРОПОНУЄТЬСЯ ДО ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТ МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ — ЄДИНИЙ МАЙНОВИЙ КОМПЛЕКС ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НІГИНСЬКИЙ КАР’ЄР"

Дата: 22.11.2023 16:59

Фото без описуРегіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему — Державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» пропонується до продажу об’єкт малої приватизації  — єдиний майновий комплекс  державного підприємства «Нігинський кар’єр» (Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, селище Сахкамінь, вул.Українська, 1А).

Служба з організації та проведення аукціону — Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м.Хмельницький, вул.Соборна, 75, тел. (098)1501088.

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на сайті: https://privatization.gov.ua/