З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА АГРАРІЇВ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ УДОСТОЄНО ВИСОКИХ ВІДЗНАК

Дата: 17.11.2023 14:16

Фото без описуЩорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства. Трудівники землі в Україні завжди були у великій пошані, адже наша держава — країна передусім аграрна, багата на родючі чорноземи, має сприятливі для розвитку аграрного сектору кліматичні умови. Але найбільше її багатство — це працьовиті мудрі невтомні люди, які люблять свою землю понад усе і віддаються їй сповна.

Нині ж праця в галузі сільського господарства набула особливого значення, адже забезпечення продовольчої безпеки країни  в умовах війни — завдання не менш важливе ніж її захист зі зброєю в руках.

Напередодні свята в Хмельницькому відбулися заходи, на яких було вшановано й гідно відзначено аграріїв області. Високими відзнаками нагороджено й представників аграрного сектора Кам‘янець-Подільського району, які зробили значний внесок у  розвиток і підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, постійно працюють над удосконаленням методів і технологій, залученням інновацій у сільське господарство, а також проводять активну соціальну та волонтерську роботу в умовах воєнного стану.

Фото без описуТак, директор ПП «Україна – Агро-2С» Володимир Присяжний удостоєний однієї з найвищих відзнак — нагороди Президента України «За оборону України». Її  Володимиру Броніславовичу вручив перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

Також Сергій Григорович вручив відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Хмельницької обласної військової адміністрації

- Дмитру Анатолійовичу  Атаманчуку, заступнику директора ПП «АВС-АГРО» (с.Кугаївці)

- Ярославі Василівні  Бабій, директору ТОВ «Агро-Слава 2017» (с.Ходорівці)

- Йосипу Вікторовичу Бомку , голові ФГ «Барда-2007» (с.Рудка)

- Ігорю Віталійовичу Гаю, директору ПП «Калинський ключ» (с.Калиня)

- Олександру Антоновичу Гінзеровському, засновник ТОВ ВКФ «Агро-Еко ХХІ» (с.Крушанівка)

- Віталію Станіславовичу Завадському, генеральному директору ТОВ «Агросолюшнс» (с.Врублівці)

- Владу Руслановичу Петльованому, заступнику директора ТОВ «Ситний двір 2004» (с.Воробіївка)

- Ніні Федорівні Дубицькій, директору ПП «Гринчуцьке» (с.Гринчук)

- Наталії Петрівні Мужило, начальнику відділу доходів та соціально-економічного розвитку району  управління забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, фінансів та соціально-економічного розвитку територій Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

Фото без описуПривітала зі святом аграріїв краю і голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, вручивши кращим представникам галузі Почесні грамоти Хмельницької обласної ради. Такими відзнаками нагороджено

- Юрія Анатолійовича Завальнюка, заступника голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації

- Олега Леонідовича Скринчука, генерального директора ПП «Україна-Агро-2С» (с.Юрківці)

- Володимира Броніславовича Присяжного, директора ПП «Подільський лан» (с.Юрківці)

- Сергія Вікторовича Богачика, директора філії «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «НІБУЛОН» (с.Привороття)

- Андрія Петровича Ваната, директора «Авант-агро» (с.Ходорівці)

- Анатолія Панасовича Бойка, агронома ПП «АВС-АГРО» (с.Кугаївці)

Вітаємо всіх причетних з Днем працівника сільського господарства та дякуємо за те, що незважаючи на всі труднощі сьогодення наші житниці повні, а земля відчуває любов і турботу хазяйновитих рук. Адже українська міць саме й полягає в тому, щоб попри все стояти на своєму, ростити дітей та сіяти хліб — нашу найбільшу святиню.