Нагородження кращих працівників лісового господарства

Лісове господарство України – завжди було і залишається пріоритетною складовою господарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища. Ліс – це безцінний дар. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Завдяки самовідданій праці лісівників, збільшується площа лісового фонду країни, успішно розвивається лісогосподарська галузь.

Напередодні свята Дня працівника лісу, голова райдержадміністрації Василь Сукач нагородив Почесними Грамотами районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення кращих працівників лісового господарства:

• Бучківського Олександра Михайловича – лісника Панівецького лісництва ДП «Кам’янець-Подільський лісгосп»;
  • Ільницького Артура  Ігоровича  –  бухгалтера лісового господарства ДП «Кам’янець-Подільський лісгосп»;
  • Рудницького Анатолія Івановича  –  робітника лісового господарства Подільського лісництва ДП «Кам’янець-Подільський лісгосп».