Урочистоті до Дня працівників сільського господарства

Дата: 14.11.2018 17:09

Урочистоті до Дня працівників сільського господарства

14 листопада, в Подільському державному аграгро-технічному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Святкова зала навчального закладу зібрала викладачів, працівників усіх підрозділів університету та студентів.

У цей святковий день привітали усіх присутніх зі святом народний депутат України Володимир Мельниченко, міський голова Михайло Сімашкевич, керівник апарату райдержадміністрації Віктор Гнатюк, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, ректор Подільського державного аграрно-технічного університету Володимир Іванишин.

Кращих працівників було нагороджено Почесними Грамотами від народного депутата України Володимира Мельниченка, обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, міської та районної ради.