РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ОТРИМАЛИ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ

Дата: 03.11.2023 14:11

Фото без описуНова реальність породжує нових Героїв. Тих, хто кров’ю своєю і життям своїм жертвує заради миру й спокою на рідній землі, щоб мали майбутнє діти й онуки, щоб вільною та незалежною віднині й довіку була Українська держава. Й подвиг цей не залишається поза увагою.

Сьогодні перший заступник голови Кам‘янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз та начальник Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Андрій Шуханов вручили сім’ям полеглих Героїв державні нагороди за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та самовіддане виконання військового обов’язку.

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України орденом «За мужність» ІІ ступеня відзначено старшого сержанта Давидовича Руслана Олександровича (посмертно). Орденами «За мужність» ІІІ ступеня відзначено:

- Костишина Дмитра Богдановича (посмертно) — молодшого сержанта

- Кришталя Валерія Вільгельмовича (посмертно) — солдата

- Цуцмана Юрія Сергійовича (посмертно) — лейтенанта

- Олійника Сергія Івановича (посмертно) — штаб-сержанта

- Березнікова Євгена Михайловича (посмертно) — солдата

- Твердохліба Андрія Миколайовича (посмертно) — солдата

- Бугерчука Дмитра Руслановича (посмертно) — старшого сержанта

- Самборського Андрія Юрійовича (посмертно) — молодшого сержанта

- Бужієвського Юрія Володимировича (посмертно) — солдата

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено старшого лейтенанта Козака Руслана Олександровича (посмертно), а медаллю «Захиснику Вітчизни» — молодшого сержанта Кінца Дем’яна Вікторовича (посмертно).