НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ВІТАННЯ ПРИЙМАЛИ ПРАЦІВНИКИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 02.11.2023 15:19

Фото без описуВ першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначатимуть працівники соціальної сфери. Важливість цієї професії переоцінити важко. Адже саме до цих спеціалістів звертаються люди з питаннями соціального захисту, ті, кому потрібна допомога й підтримка, хто хоче почути пораду, а іноді й просто поспілкуватися.

Напередодні Дня працівника соціальної сфери начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв та його заступник Юрій Завальнюк привітали зі святом працівників управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Також посадовці вручили працівникам управління відзнаки з нагоди свята — Почесні Грамоти Хмельницької обласної військової адміністрації та Почесні Грамоти Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації за старанність, ініціативність, високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків.