З 9 ЛИСТОПАДА В КІНОТЕАТРІ "ЮНІСТЬ" В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПОКАЗ УКРАЇНСЬКОГО ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ЕКШЕНУ "ВОВК. СТРАХУ НЕМА"

Дата: 01.11.2023 14:37

Фото без опису«ВОВК. СТРАХУ НЕМА». Документальний історичний екшн під такою назвою презентують глядачеві українські режисерки та незалежні авторки Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко.

В основі фільму — історії реальних українських захисників, відомих як «Вовкулаки» або «Воїни ночі». У фільмі увічнені воїни Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, які поклали свої життя за волю і незалежність України.

Слоган фільму «Безстрашні серця здобувають Перемогу!»

Фільм «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» це філософія Воїна України, репрезентована бійцями ССО ЗСУ. Це інтелектуальне та чуттєве кіно для юних та дорослих глядачів, яке доводить, що незламність Українських Воїнів — на межі неможливого, і вони кожного дня переступають цю межу, переборовши свої страхи й повністю оволодівши своїм тілом і розумом.

У Кам’янець-Подільському фільм «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» буде демонструватися в кінотеатрі «Юність» з 9 листопада.