ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

Дата: 10.10.2023 10:47

Фото без описуДля призначення житлової субсидії кількість членів домогосподарства визначається на початок місяця, з якого призначається виплата (пункт 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848).
Якщо сім’я вже отримує житлову субсидію, то в такому випадку в разі зняття з реєстрації двох членів домогосподарства в жовтні, розрахунок житлової субсидії в цьому місяці ще здійснюється з урахуванням проживання п’яти членів домогосподарства.
Тобто, щоб з листопада одержувати виплату на трьох членів домогосподарства, до органу Фонду необхідно надати нові заяву і декларацію.
Водночас у разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні членів домогосподарства, особа, якій призначено субсидію, має протягом 30 календарних днів повідомити про це орган Пенсійного фонду України, що призначає субсидію.