Пошук

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ "ЖНИВА-2023"

Дата: 19.09.2023 09:49
Кількість переглядів: 110

Фото без опису16 вересня у м.Кам’янець-Подільський проходили обласні фізкультурно-спортивні змагання «Жнива-2023» серед територіальних громад, збірних команд районів Хмельницької області, в яких розігрувалось 14 комплектів нагород у 7 видах спорту.

Чемпіонами у змаганнях з волейболу серед чоловіків стала команда Гуменецької сільської ради, серед жінок – Понінківської селищної ради.

Перші місця у змаганнях з міні футболу — у Новоушицької селищної ради, перетягування канату, гирьового спорту, шахів – Гуменецької сільської ради, настільного тенісу, шашок — Понінківської селищної ради.

У загальнокомандному заліку перше місце, завоювавши 11 призових місць (5 перших, 4 других та 2 третіх), здобула команда Гуменецької сільської ради, друге місце — у Новоушицької селищної ради, третє — у Староушицької селищної ради.

Команди нагороджено кубками та дипломами, а переможців та призерів — грамотами та медалями обласної організації ВФСТ «Колос».