ПРОЄКТ ГРАНТІВ ДЛЯ РЕЛОКАЦІЇ/ВІДНОВЛЕННЯ МІКРОБІЗНЕСУ

Дата: 13.09.2023 10:56

Фото без описуНорвезька рада у справах біженців (NRC) планує підтримати 20 мікробізнесів, які постраждали від війни і переїхали, або планують переїхати та/або відновити свій бізнес у Волинській або Хмельницькій областях України.

Проєкт передбачає надання невеликих фінансових грантів до 5000 доларів США, виходячи з потреб бізнесу, у поєднанні з консультативною підтримкою, спрямованою на полегшення процесу переїзду та відновлення.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИСЯ?

Бізнес переїжджає або відновлює свою діяльність у Волинській або Хмельницькій областях.

Власник бізнесу, що має чіткі бізнес-ідеї та працює в рамках чинного законодавства України

Бізнес має потенціал для створення робочих місць, особливо серед молоді, жінок та осіб з інвалідністю

Власник бізнесу є повнолітньою особою

Бізнес є конкурентно спроможним та потенційно матиме позитивний вплив на розвиток спільноти

Від однієї сім'ї може бути подана лише одна заявка.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ВІДБОРУ?

1. Подання заявки

2. Опрацювання заявки командою NRC

3. Розробка заявником бізнес-плану та консультація експерта NRC

4. Оцінювання бізнес-планів

5. Виплата гранту та моніторинг його використання

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОЦІНЮВАННЯ?

Оцінювання буде проводитися комітетом на конкурсній основі.

Команда NRC залишає за собою право здійснити польовий візит для підтвердження інформації, наданої заявником.

Реєстрація не означає автоматично, що заявника буде обрано. Надану інформацію буде оцінено й остаточний список отримувачів буде обрано відповідно до критеріїв відбору.

Відібраним учасникам буде запропоновано підписати угоду про надання бізнес-гранту з NRC.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИПЛАТА?

Грант буде надано двома траншами. Перший внесок складатиме 75% від загальної виділеної суми, тоді як 25% суми буде надано відповідно до узгоджених етапів договору між NRC та отримувачем.

На що потрібно звернути увагу

Подання більше однієї заявки до NRC не вплине на Ваші шанси.

Проєкт реалізується Норвезькою радою у справах біженців за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії (NMFA)

КІНЦЕВИЙ СТРОК ПОДАННЯ – 17 ВЕРЕСНЯ 2023 року.

Контактна особа стосовно координування грантової програми:

Начальник відділу продовольчої безпеки та життєзабезпечення у Західному регіональному офісі Норвезької ради у справах біженців Олександр Карабаш

Тел: +38 050 468 45 64 +38 067 820 32 37

oleksandr.karabash@nrc.no