ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПЕТРО МОСЕНДЗ ПРИВІТАВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ЛІСІВНИКІВ РАЙОНУ

Дата: 15.09.2023 14:27

Фото без описуТрадиційно, в третю неділю вересня, професійне свято відзначають ті, хто береже «легені» нашої планети. Мова йде про лісівників.

Сьогодні, напередодні свята, лісівників району привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Мосендз. Відзначивши вагомий вклад працівників лісу в збереження й відновлення природних лісових багатств району, а відтак й у забезпечення сприятливої екологічної ситуації, Петро Петрович побажав їм, насамперед, миру й спокою, а ще міцного здоров’я, благополуччя та всіляких гараздів.

Бережімо лісові масиви та будьмо вдячними тим, хто дбає про їх буяння. Бо як би не розвивалася цивілізація та якими б технологіями не користувалося людство, залежить воно, в першу чергу, від природи — незабрудненого родючого грунту, чистої води й зеленого листя наших розлогих лісів.