З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З БАДМІНТОНУ СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 08.09.2023 16:36

Фото без опису8 червня у фізкультурно-оздоровчому комплексі проходив турнір з бадмінтону серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

В турнірі взяли участь команди Чемеровецької, Китайгородської, Гуменецької, Кам’янець-Подільської громад та Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.

У змаганнях серед чоловіків перше місце посів Олександр Анур’єв (РВА), друге – Павло Григорович (Кам’янець-Подільська міська рада), третє – Віталій Шевчук (РВА).

Серед жінок перше місце посіла Ірина Турчин (Кам’янець-Подільська міська рада), друге – Олена Бреславська (Китайгородська сільська рада), третє – Світлана Оленюк (РВА).

У змішаному розряді чемпіоном стала команда районної військової адміністрації (Олександр Анур’єв, Світлана Оленюк), друге місце у Кам’янець-Подільської міської ради (Павло Григорович, Ірина Турчин), третє – Китайгородської сільської ради (Олексій та Олена Бреславські). Переможців та призерів нагороджено медалями та грамотами Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.

Почесною грамотою адміністрації відзначено голову міськрайонної федерації бадмінтону Дмитра Бойка.