НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ГАЗІВНИКИ РАЙОНУ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

Дата: 08.09.2023 16:35

Фото без описуСьогодні найщиріші вітання з професійним святом— Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості — приймав колектив Кам’янець-Подільського відділення АТ «Оператор газорозподільної системи «Хмельницькгаз».

Серед численних гостей, які прийшли висловити газівникам району свою повагу й вдячність за безперебійну роботу газорозподільчих мереж, привітав колектив відділення і перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз. А разом із вітаннями вручив працівникам Почесні Грамоти районної військової адміністрації за високий професіоналізм, сумлінну працю, активність, ініціативність та вагомий особистий внесок у розвиток газопостачання району.