ПОДРУЖЖЯ АГРАРІЇВ ХРИСТИНИ ТА ВІТАЛІЯ ЗАВАДСЬКИХ ПРОДОВЖУЄ ДОПОМАГАТИ СИЛАМ ОБОРОНИ

Дата: 31.08.2023 16:12

Фото без опису Фото без опису

Подружжя аграріїв Христини та Віталія Завадських з самого початку активних воєнних дій беруть участь у волонтерському русі і вже неодноразово надавали допомогу  не лише підрозділам Сил оборони  України, а й закладам соціальної інфраструктури.

Сьогодні в приміщенні районної військової адміністрації за участі першого заступника голови адміністрації Петра Мосендза відбулася зустріч Віталія Завадського з керівництвом військових частин А7147 і А7180, в ході якої Віталій Станіславович передав для потреб цих підрозділів два дрони Mavic 3 та станцію Starlink, придбані власним коштом родини Завадських.

Віримо в перемогу добра і правди. Віримо в перемогу України. І йдемо до неї разом, бо немає чийогось окремого горя. Війна — наша спільна біда і боротися з нею маємо теж спільно.