ІІ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ У СТАРІЙ УШИЦІ
Кожна територія нашого краю має власну прикметну рису, за якою її впізнають не лише в регіоні, а на теренах всієї країни. Родзинкою Староушицької територіальної громади є мальовнича природа, сприятлива для розвитку туристичної галузі, й кліматичні умови, що дають змогу вирощувати різноманітні лікарські рослини. Все це разом створює позитивний інвестиційний мікроклімат для розвитку крафтового виробництва, садівництва, овочівництва та зеленого туризму.
Аби представити інвестиційні можливості громади широкому колу зацікавлених осіб, 29 серпня в Старій Ушиці відбувся ІІ Інвестиційний форум.
Участь у заході взяли заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Юрій Завальнюк та начальник управління забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, фінансів та соціально-економічного розвитку території Олександр Федик.
Впродовж дня учасники форуму мали нагоду ознайомитися із технологіями вирощування лікарських рослин, розвитком вівчарства та перспективами створення равликових ферм на території краю, виготовлення крафтової випічки як мікробізнесу тощо.