ЗАХИЩАЙ КРАЇНУ У ЛАВАХ ПРОФЕСІОНАЛІВ: ВІДКРИТО НАБІР ДО ТРЕТЬОЇ ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ

Дата: 04.08.2023 09:22

Фото без описуТретя окрема штурмова бригада Збройних сил України здійснює набір до своїх лав. Це підрозділ, який уже пройшов насичений бойовий шлях та за час повномасштабного вторгнення здійснив трансформацію від добровольчого загону ТрО до штурмової бригади ЗСУ.

У бригаді зазначають, що на новобранців чекають фахова бойова підготовка з досвідченими інструкторами, офіційне оформлення, сучасне озброєння та якісне забезпечення. Охочим приєднатися треба заповнити анкету на сайті підрозділу: www.ab3.army

Додамо, що Третю окрему штурмову бригаду заснували ветерани “Азову”. Бійці підрозділу захищали Київ та звільняли від окупантів Київську область, десантувалися в Маріуполі та гнали ворога з Херсонщини й на Запорізькому напрямку. Вже більше, ніж пів року підрозділ боронить землі Донеччини, відважно б’ючись за українське місто Бахмут.