ДУНАЄВЕЦЬКІЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКІЙ СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ ПРИСВОЄНО ДРУГУ КАТЕГОРІЮ

Дата: 28.07.2023 16:44

Фото без описуДнями в Кам’янець-Подільській районній військовій адміністрації відбулося засідання комісії про надання другої категорії комунальній установі Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа».

У засіданні взяли участь заступник голови  Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, голова комісії Юрій Завальнюк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту, заступник голови комісії Віктор Дорож, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту, секретар комісії Яніна Гевак, члени комісії: голова районної організації ВФСТ «Колос» Михайло Гуска, спеціаліст Фото без описуХмельницького регіонального центру «Інваспорт» Василь Коробчук, директор Дунаєвецької дитячо-юнацької спортивної школи Олег Шурдило.

Розглянувши зазначене питання та відповідно до Положення про надання категорій спортивним школам, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів, комісія дійшла висновку, що Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа відповідає всім пунктам додатку 1 до Положення, та одноголосно вирішила присвоїти спортивній школі другу категорію.