КЕРІВНИЦТВО ОБЛАСТІ ТА РАЙОНУ ВІДВІДАЛИ ЗАКУПНЕНСЬКУ ГРОМАДУ, ЩО НАЙБІЛЬШЕ ПОСТРАЖДАЛА ВІД НЕГОДИ

Дата: 26.07.2023 14:46

Фото без описуВчора, 25 липня, на території Кам’янець-Подільського району вирувала негода, наслідками якої стали пошкоджені лінії електропередач, повалені дерева, пошкоджені покрівлі житлових будинків та інфраструктурних об’єктів.

Найбільших збитків зазнали населені пункти Закупненської селищної територіальної громади, де пошкоджено покрівлі понад 200 будинків.

Сьогодні на місце події виїхали перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Едуард Братко та начальник Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віталій Мельник.

Мета візиту — скоординувати зусилля владних структур усіх рівнів, щоб оперативно забезпечити першочергові потреби жителів населених пунктів, що постраждали від негоди, в першу чергу, йдеться про плівку, шифер та інші будівельні матеріали, необхідні для ремонту дахів.