ПОСЛУГИ, ЯКІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ЯКІ НЕ ДОСЯГЛИ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ, ПРИ ЗВЕРНЕННІ ДО ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 25.07.2023 13:58

Фото без описуПослуги, які можуть отримати особи з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, при зверненні до державної служби зайнятості:

- інформаційні та консультаційні послуги пов′язані із зайнятістю;

- індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги;

- профдіагностичні консультації та психологічну підтримку;

- участь у семінарах, ярмарках-вакансій, зустрічах з роботодавцями;

- професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації з урахуванням потреб підприємств, організацій та установ регіону;

- пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі залучення до суспільно корисних, громадських або інших робіт тимчасового характеру;

- інформаційні та консультаційні послуги щодо можливості отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу за проєктом «єРобота»;

- отримання ваучера на перепідготовку за робітничою професією; підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовку на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) та наукового рівня вищої освіти); спеціалізацію та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями за відсутності підходящої роботи на момент звернення до служби зайнятості.

Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю здійснюється з урахуванням висновків до акта огляду медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації (за наявності), в якій зазначається перелік професій  та придатність особи до відповідної професії, (в повному обсязі, з обмеженням обсягу виконуваних робіт та визначення тривалості дня).

Реєстрація безробітних.

Усі послуги служба зайнятості надає БЕЗКОШТОВНО.

Консультації: (096)045-60-10.

Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький»

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості