РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ВІННИЦЬКІЙ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОДАЖ ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ДП "НІГИНСЬКИЙ КАР’ЄР"

Дата: 14.07.2023 15:35

Фото без описуРегіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему — Державне підприємство "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" пропонується до продажу об’єкт малої приватизації — єдиний майновий комплекс державного підприємства "Нігинський кар’єр" (Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, селище Сахкамінь, вул.Українська, 1А).

Служба з організації та проведення аукціону — Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м.Хмельницький, вул.Соборна, 75, тел.(098)1501088.

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на сайті https://privatization.gov.ua