ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ОНЛАЙН — ЧАС НОВИХ КАР’ЄРНИХ РІШЕНЬ!

Дата: 14.07.2023 15:28

Фото без описуСлужба зайнятості запускає нову безкоштовну послугу – відтепер кожен бажаючий може скористатися цифровим сервісом Державної служби зайнятості – онлайн-тестуванням «Моя професія».

Обираєте майбутню професію? Не подобається робота? Втомилися і не має бажання працювати? Маєте хобі, але не знаєте як на ньому заробляти? Закінчили школу і не знаєте що робити далі? Бажаєте розвиватися? Тоді ці тести саме для вас!

Для проходження тестів:

Перейдіть за посиланням https://myprofession.com.ua/та натисніть «Отримати код».

Зареєструйтеся. Для реєстрації потрібно вказати прізвище, дату народження (не молодше 14 років), email.

До вашої уваги пропонується три методики дослідження (тести):

Методика дослідження професійних інтересів і цінностей;

Час проходження – орієнтовно 40 хвилин.

Перший тест дає дуже важливу інформацію про професійні інтереси й цінності. Після його проходження програма сформує перший перелік професій, що рекомендуються. Однак на цьому етапі діагностики ми отримуємо близько 40% необхідної інформації.

Методика дослідження IQ інтелектуальних професійно-значущих якостей;

Час проходження – орієнтовно 80 хвилин.

Другий тест не менш важливий. Здібності – значуща складова стартового потенціалу для навчання й професійної самореалізації. Після проходження тесту програма сформує другий перелік професій, що рекомендуються. Це ще близько 40% необхідної інформації.

Методика дослідження соціально-психологічних професійно-значущих факторів.

Час проходження – орієнтовно 40 хвилин.

Третій тест доповнює інформацію, отриману після проходження перших двох тестів. Психологічні схильності також важливі для професійної самореалізації й, крім того, вказують, наскільки майбутня професія «комфортна» для людини. Це ще близько 20% необхідної інформації.

Після проходження тестування програмою буде сформовано комплексний звіт щодо ваших професійних особливостей.

Також, за вашим бажанням, можемо провести індивідуальне консультування щодо вибору напряму професійної діяльності за результатами пройдених тестів.

Консультації за телефоном (096)045-60-10.

Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький» https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.