4 ЛИПНЯ — ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2023 10:54

Фото без описуШановні правоохоронці!

Поліцейський — це не просто професія, це спосіб життя, який потрібно обирати виважено й свідомо, адже він вимагає цілодобового служіння людям, без свят та вихідних, величезної відповідальності й  пов’язаний зі значним  ризиком для життя. Але ті, хто все ж обрав для себе цю справу, стають основою для розвитку правового демократичного суспільства, гідними представниками служби правопорядку європейського типу, на яких рівняються та з яких беруть приклад.

Шановні правоохоронці, в день професійного свята дякую Вам за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Зичу Вам міцного здоров’я, витримки, непохитності й успіхів у Вашій професійній діяльності та всіх інших справах і починаннях.

Щирі вітання й побажання всього найкращого адресую також Вашим рідним,  які поділяють труднощі Вашої професії та є надійним тилом і підтримкою.

Мирного неба усім і перемоги!

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.