ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ ДОБРОВІЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ТА МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ — НА СТОРОЖІ

Дата: 27.06.2023 13:55

Фото без описуВ приміщенні Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації сьогодні відбулася нарада щодо здійснення або покращення заходів запобігання надзвичайним ситуаціям працівниками, членами та учасниками пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони та місцевої пожежної охорони.

Участь у зібранні взяли перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз, представники Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, представники територіальних громад району й особи, що відповідальні за добровільну пожежну охорону та місцеву пожежну охорону.

Фото без описуЗокрема під час наради  заступник начальника управління — начальник відділу організації пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Олексій Стремінський та заступник начальника відділу ЗНС Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віталій Паламар надали пожежно-рятувальним підрозділам добровільної пожежної охорони та місцевої пожежної охорони допомогу у розробленні річних планів заходів із запобігання виникненню аварій, пожеж та інших небезпечних подій, враховуючи сезонність та заходи відповідних планів діяльності підрозділів ДСНС.