КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ЛАНКИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 21.06.2023 10:43

Фото без опису20 червня 2023 року відбулись командно-штабні навчання Кам'янець-Подільської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області в межах комплексу навчань з органами управління, силами та засобами цивільного захисту Хмельницької області.

Учасники навчань відпрацьовували роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації щодо умовного подолання наслідків активного циклону, що пройшов територією області. Зокрема, це стосується дій при ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, відновлення руху вулицями міста внаслідок падіння дерев, надання медичної допомоги постраждалим, відновлення водо-, електро- та газопостачання, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Фото без описуПід час навчань акцентувалась увага на питаннях комунікації та злагодженості роботи органів управління, сил та засобів цивільного захисту територіальних громад Кам’янець-Подільського району та спеціалізованих служб цивільного захисту як при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій, так і при ліквідації їх наслідків.

Відповідно до плану навчань, під керівництвом першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС. В онлайн-режимі до нього приєдналися перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації – керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня Петро Мосендз, начальник 2 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Хмельницькій області — керівник Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної Фото без описуситуації місцевого рівня Олег Іванюк, начальник Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віталій Мельник та керівники спеціалізованих служб цивільного захисту району.

За результатами навчань органами управління, силами територіальних підрозділів ДСНС, спеціалізованими службами району продемонстровано  високий рівень злагодженості при відпрацюванні ввідних, які надавались штабом керівництва навчанням.