18 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ БАТЬКА

Дата: 18.06.2023 11:19

Фото без описуУ третю неділю червня в Україні відзначають День батька.

В нас в Україні кажуть, що справжній батько — це не той, хто дав життя, а хто виховував і був поруч незважаючи ні на що. Тож цей день покликаний вшанувати тих, хто любить та підтримує, виховує, пишається і підставляє батьківське плече в потрібну мить, хто вірить в своїх дітей і хто не може заснути вночі, хвилюючись за них, хоч зазвичай і не показує цього.

В День батька найперше хочу побажати, щоб якнайшвидше батьки, які взяли до рук зброю, повернулися до своїх родин, адже стоять вони зараз на бойових рубежах заради одного — мирного майбутнього для своїх дітей. І я впевнений, що перемога буде за нами, бо ж така мотивація є найсильнішою.

А ще бажаю всім чоловікам-батькам міцного здоров’я, сили духу, виваженості в думках і вчинках, успіхів й реалізації всього задуманого. Будьте підтримкою та дороговказом для своїх дітей. Пам’ятайте про те, що материнська любов — це ніжність та ласка, а батьківська — то мудра порада, допомога й захист.

З повагою,

Олександр АНУР'ЄВ,

начальник Кам'янець-Подільської районної військової адміністрації.