ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 16.06.2023 17:13

Фото без описуСьогодні перший заступник голови Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз, начальник відділу з питань цивільного захисту населення, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Варік, а також начальник Кам'янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віталій Мельник у режимі відеоконференції взяли участь у позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Засідання було присвячене обговоренню питань щодо участі комунальних служб та інших організацій і підприємств області у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Херсонській області, спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС, вжиття додаткових заходів щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час літнього оздоровчого сезону в 2023 році та організації захисту населення від можливих радіаційних аварій.

Фото без описуЩодо останнього, то члени комісії наголосили на необхідності посилення заходів безпеки, а саме: вжити заходів щодо безперебійної роботи засобів оповіщення та інформування населення; забезпечити готовність фонду захисних споруд для захисту населення та безперешкодний доступ до них; забезпечити готовність евакуаційних органів до можливого прийняття та розміщення евакуйованого населення, тощо.