ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ В СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА ОСВІТИ

Дата: 16.06.2023 13:20

Фото без описуПостановою Кабінету Міністрів України від 16.05.23 № 525 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням в Україні» від 10.01.2023 №25 (далі - постанова № 25). Зокрема, розширено перелік отримувачів міжнародної технічної допомоги (далі МТД) в рамках експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням, впровадженого постановою № 25 (далі - експерементальний проект) юридичними особами - заклади охорони здоров’я та заклади освіти, які провадять господарську діяльність відповідно до визначених видів економічної  діяльності, а саме:

85.10 Дошкільна освіта

85.20 Початкова освіта

85.31 Загальна середня освіта

85.32 Професійна (професійно-технічна) освіта

85.41 Професійна (професійно-технічна) освіта на рівні закладу професійної (професійно-технічної) освіти

85.42 Вища освіта

85.51 Освіта у сфері спорту та відпочинку

85.52 Освіта у сфері культури

85.53 Діяльність шкіл підготовки водіїв транспортних засобів

85.59 Інші види освіти, не віднесені до інших угруповань

85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти

86.10 Діяльність лікарняних закладів

86.20 Медична та стоматологічна практика

86.90 Інший вид діяльності у сфері охорони здоров’я

В рамках реалізації експериментального проекту Україна отримує МТД у вигляді товарної продукції - світлодіодних ламп за рахунок фінансових ресурсів Європейського Союзу.

Пунктами 21-29 Порядку реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні, затвердженим постановою № 25 (далі - Порядок) визначено порядок збору заявок та видача МТД юридичним особам (далі отримувач МТД). Зокрема, пунктом 22 Порядку передбачена подача запитів на потребу отримувачами МТД в електронній формі засобами Порталу Дія у розрахунку:

три світлодіодні лампи на кожні повні 10 м2 у навчальних класах, приміщеннях вчительських, палатах, процедурних;

дві світлодіодні лампи на кожні повні 10 м2 для місць загального користування.

Запит на потребу формується уповноваженою особою отримувача МТД у довільній формі, засобами Порталу Дія після проходження ним ідентифікації та автентифікації з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, та/або інших засобів ідентифікації, які дають змогу однозначно встановлювати особу заявника і який обрав на Порталі Дія послугу «Обмін лампочок» (пункт 23 Порядку).

Просимо оперативно інформувати Кам’янець-Подільську районну військову адміністрацію про кількість зданих, відповідно до Постанови, ламп розжарювання.