ТРЕТІЙ ЕТАП ЛІТНІХ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ТА УЧНІВ ДЮСШ "КОЛОС" ПІД ДЕВІЗОМ "ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?" ПРОХОДИТЬ НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ

Дата: 08.06.2023 12:35

Фото без описуУрочисте відкриття третього етапу обласних літніх сільських спортивних ігор серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Гостинна Кам’янеччина сьогодні приймає юних спортсменів із Хмельницького та Шепетівського районів, які братимуть участь у змаганнях із футболу, волейболу, легкої атлетики та настільного тенісу.

Безпосередньо ж наш район на змаганнях представляють команди Староушицької, Слобідсько-Кульчієвецької, Гуменецької, Китайгородської, Чемеровецької, Жванецької, Маківської громад і збірна Кам’янець-Подільського району.

Привітали команди заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк, заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Юрій Завальнюк і голова Хмельницької обласної організації «Колос» Володимир Повх.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість провести сьогодні ці спортивні змагання, а учасникам бажаємо гарної гри і командного духу!