ПРОВЕДЕНО ІНСТРУКТАЖ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ КОМАНДНО-ШТАБНОГО НАВЧАННЯ З ОРГАНАМИ УПРАВЛІННЯ ТА СИЛАМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 08.06.2023 09:23

Фото без описуЗ 20 по 23 червня цього року Державною службою України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Хмельницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

З метою своєчасної та якісної підготовки органів управління й сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області до проведення командно-штабного навчання 7 червня було проведено інструктаж з районними військовими адміністраціями, територіальними громадами та місцевими підрозділами Головного управління Фото без описуДержавної служби України з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.

Кам’янець-Подільську районну військову адміністрацію на нараді представляли перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Мосендз та працівники відділу з питань цивільного захисту населення, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами адміністрації.