ДО УВАГИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Дата: 11.05.2023 10:28

Фото без описуВище професійне училище № 36 с.Балин  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області надає послуги з обприскування полів сучасними  повітряними суднами (дронами), а саме: внесення рідких засобів захисту рослин, обробка до сходів та після сходів фунгіцидами та інсектицидами, десикація – переджнивне підсушування рослин з метою прискорення достигання (на 5-7 діб) і полегшення збирання врожаю, яке особливо ефективне при забур’яненості та за вологої погоди.

Обробка полів агродронами здійснюється до 100 га в день одним безпілотником, витрати бакової суміші – 5-12 літрів на 1 гектар. Перевагою  використання дронів є обробка проблемних ділянок та обприскування полів зі складним рельєфом: нерівності, перешкоди, лінії електропередач, тощо.

За інформацією слід звертатися за телефоном 093-110-5092.