ПРО РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ПЛАТЕЖІВ

Дата: 20.04.2023 11:07

Фото без описуКам'янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС У Хмельницькій області повідомляє, що на вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/ розміщені рахунки для сплати платежів по областях.

На субсайтах  знаходяться:

- реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів;

- реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

- реквізити рахунків за надходженнями до місцевих бюджетів для сплати боргів з місцевих податків та зборів.

Звертаємо увагу, що наказом Державної казначейської служби України від 28.03.2023 № 77 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» внесено зміни до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 28.11.2019 № 336.