НЕОБХІДНІСТЬ ГЕНЕРАЦІЇ І ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ, І ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕЧАТКИ

Дата: 06.04.2023 11:16

Суб’єкт господарювання самостійно приймає рішення щодо засобу, який він буде застосовувати в ПРРО – удосконалений/кваліфікований електронний підпис або удосконалена/кваліфікована електронна печатка.

В залежності від обраного засобу суб’єкт господарювання надсилає до ДПС Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа за формою J/F1391801 з інформацією про ідентифікатор ключа сертифікату, який використовується для підпису, у тому числі щодо особи, якій надані повноваження проводити розрахункові операції.

Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються ПРРО,  вносяться до Реєстру ПРРО.