ВИЙШОВ З ЛАДУ РЕЄСТРАТОР РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ АБО ВІДКЛЮЧИЛИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ — ВИКОРИСТОВУЙТЕ КОРО

Дата: 02.02.2023 11:11

Кам'янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС У Хмельницькій області нагадує суб’єктам господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, мають обов’язок застосовувати належним чином зареєстровані РРО/ПРРО.

У випадку виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій або відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту належного підключення резервного РРО або включення електроенергії. Або ж мають використовувати зареєстровані книги обліку розрахункових операцій. Після встановлення відремонтованого (резервного) РРО або відновлення постачання електроенергії необхідно провести через РРО суми розрахунків за час роботи з використанням РК, а також відповідно до контрольної стрічки (у випадку обнулення оперативної пам’яті) – за час роботи, що передував виходу РРО з ладу або відключенню електроенергії, окремо за кожною ставкою податку на додану вартість, акцизного податку або іншого податку (збору), після чого слід виконати Z-звіт. За потреби виконується операція «службове внесення» на суму готівки, що зберігається на місці проведення розрахунків.