ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА АНУР’ЄВА З НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

Дата: 31.12.2022 15:04

Фото без описуШановні жителі

Кам’янець-Подільського району!

Щиро вітаю Вас із прийдешніми Новорічно-Різдвяними святами!

Зустрічаючи Новий рік-2022, ніхто з нас і гадки не мав, які випробування він нам принесе. Ми з надією переступали його поріг, будуючи плани, мріючи та нарікаючи на буденні труднощі.

Сьогодні, на порозі року 2023-го, у нас всіх лише один план і лише одна мрія — перемогти. І де б ми, українці, не зустрічали Новий 2023 рік — вдома без тепла і електропостачання, закордоном, сумуючи за рідними, чи в окопах, стоячи на захисті рідної землі, — ми всі загадаємо одне бажання — звільнити Україну від окупантів, вибороти мирне майбутнє для наших дітей.

Окремо хочу сказати слова вдячності нашим героям — Силам Оборони України, адже саме вони дають нам можливість відзначати свята у вільній нескореній країні.  І хоч не у всіх українських  містах і селах цього року сяятиме новорічна ялинка, світло й тепло  наших  сердець не в змозі загасити жоден ворог.

З Новим роком! З Різдвом! Божого захисту нам усім в прийдешньому році і перемоги.

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.