БУТИ В БЕЗПЕЦІ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 13.12.2022 09:05

Фото без описуМільйони людей продовжують тікати від війни в Україні в пошуках безпеки, їжі та притулку. 90% з них – жінки та діти.

На жаль, коли вони залишають Україну, небезпека на цьому не закінчується. Люди, які виїжджають, стають цілями злочинних організацій. Вони ризикують піддатися сексуальній експлуатації або примусовій праці, коли пересуваються через країни транзиту або шукають роботу та житло в приймаючих країнах.

Під загрозу торгівлі людьми потрапляє кожна людина, незалежно від соціального статусу, освіти, віку чи статі.

Як вберегти себе, своїх близьких при виїзді за кордон? Три кроки, щоб бути обізнаним і залишатися в безпеці:

- помічайте знаки попередження;

- мінімізуйте ризики;

- не соромтесь просити про допомогу.

Більш детально на сайті просвітницької кампанії “Будь в безпеці” https://www.helpforukrainians.info