ПРО ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ПРИ РОБОТІ З ПРРО

Дата: 25.07.2022 08:12

Фото без описуКам'янець-Подільська ДПІ  Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що відкриття зміни має засвідчувати касир, що здійснює розрахункові операції засобами ПРРО, проведення розрахункової операції шляхом накладання на повідомлення про відкриття зміни, розрахунковий документ/Z-звіт свого електронного підпису або електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО (J/F1391802).

Форма розміщена в розділі «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету. При зміні кваліфікованого електронного підпису касира необхідно подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа за формою J/F1391802 зі зазначенням даних про ідентифікатор ключа з нового сертифіката касира.