ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ: УСЕ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТОМ

Дата: 11.07.2022 14:31

Мінцифра зібрала підбірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе. Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів… На Гіді є все, хай там що ви не планували.

Для авто

Видача посвідчення водія/водійських прав/водійського посвідчення

Видача водійських прав після закінчення строку позбавлення права на керування автомобілем (зі складанням іспитів)

Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами у разі відкриття нижчої категорії (зі складанням іспиту)