4 ЛИПНЯ — ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2022 10:57

Фото без описуШановні правоохоронці!

Прийміть щирі вітання із професійним святом — Днем Національної поліції України!

Ваша місія — служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тим, хто її потребує. І Ви з гідністю та честю її виконуєте.

Після початку війни наші поліцейські  проявили себе як віддані патріоти, готові захищати свою країну від зовнішнього ворога.

Низько схиляю голову перед правоохоронцями, які втратили життя, виконуючи свої службові обов’язки. Вічна пам’ять та вічна шана героям!

Шановні правоохоронці! Дякую Вам  за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Міцного Вам здоров’я, добра, злагоди, невичерпної життєвої енергії та благополуччя.

Миру та найшвидшої Перемоги всім!

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.