28 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 09:31

Шановні жителі

Кам’янець-Подільського району!

28 червня ми відзначаємо річницю визначної події в процесі  державотворення: 26 років тому було прийнято Конституцію України  — її  Основний Закон.

Прийняття Конституції стало вершиною прагнення багатьох поколінь українців жити у власній незалежній державі та самим обирати подальший шлях, консолідувало українців як націю та утвердило місце  України на міжнародній арені як суверенної незалежної держави.

Сьогодні український народ змушений зі зброєю в руках захищати принципи суверенітету, соборності і демократії, які затверджені Конституцією України. Найкращі сини й доньки українського народу гинуть через те, що наша незалежність, вільний дух та й саме наше існування як нації заважає чиїмсь імперським амбіціям.

Тому в День Конституції  бажаю всім витримки, хоробрості, затятості в нашому спільному прагненні миру. Хай переможе правда, свобода, Закон та Україна!

З повагою,

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.